097 481-67-63

095 356-65-44

jMedia

курсы журналистики и PR в Киеве

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 965
Четверг, 13 октября 2016 23:57

Київ - місто граніту та зелених каштанів

Автор Юлия Грубая

Бажаєте відвідати найзеленіше місто Європи? Побачити унікальні пам'ятки історії, що нараховують тисячі років? Пройтися вуличками, яких торкалися вишиті золотом підошви Ярослава Мудрого? Тоді це місце саме для вас.

Київ відомий як столиця України. Це місто контрастів і водночас усталених звичаїв. Він вдало поєднує у собі старовинні та модерні риси, що дуже гармонічно доповнюють один одного. Це місто переплетення різних стилів, епох та історій. Прогулюючись вулицями, ви зможете насолодитися сучасними кольорами сірого металу та каменю і зеленим кольором багаточисельних дерев і рослин, що, пробиваючись під сонячним промінням, дають аромат свіжості та початку чогось нового. Київ - місто, що поєднує два береги України в одне ціле, скріплюючи їх мостами в один єдиний організм. Історія Києва налічує понад 1500 років. Це місце старовинних пам’яток архітектури, відомих нам з історії Київської Русі, – Києво-Печерська Лавра, Софійський та Михайлівський собори, храми та монастирі. Вулиці Подолу з їхньою дивовижною архітектурою, Андріївський Узвіз, Дніпровські береги та сотні зелених парків є найбільш відвідуваними туристичними місцями. Вулиця Хрещатик, Майдан Незалежності, Європейська площа асоціюються як місця каштанів та символи української державності.

kiev misto granitu i kashtaniv

Це місто пострадянської епохи із рисами нових, зовсім юних тенденцій у культурі, освіті та повсякденному житті. Для нового покоління Київ - це місто можливостей і досвіду попередніх поколінь, місто нової і згасаючої ментальності…

Київ варто відвідати хоча б для того, аби насолодитися його атмосферою, повітрям, могутністю, відчути контраст культур, епох та історії. Повірте, це українське місто варте вашого часу та уваги!

Прочитано 1134 раз