jMedia

курсы журналистики и SMM онлайн

Политика конфиденциальности

Політика приватності

Умови використання

Буду складати всі проміжні та фінальні завдання самостійно без будь-якої допомоги сторонніх осіб.
Буду надавати для оцінки тільки результати своєї роботи.
Буду мати тільки один обліковий запис на сайті і не буду надавати його в користування іншим людям.
Не буду робити кроки, які можуть нечесно поліпшити мої результати або погіршити / поліпшити результати інших студентів.
Не буду публікувати на форумах курсів питання і відповіді на них, які використовуються в рамках курсу для оцінки знань студентів.

Політика конфіденційності:
Адміністрація зобов'язується використовувати адреси електронних скриньок та іншу персональну інформацію зареєстрованих користувачів сайту виключно для забезпечення внутрішньої роботи сайту, видачі сертифікатів і відправки інформаційних листів з новинами курсів і платформи «JMEDIA», і ні для яких інших цілей.
Правила сайту:
Адміністрація платформи «JMEDIA» визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Фактом користування сайтом «JMEDIA» користувач автоматично погоджується виконувати ці правила. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
Зміни в роботі сервісів сайту, а також повне або часткове припинення їх роботи можуть бути здійснені адміністрацією сайту в односторонньому порядку без попередження. Адміністрація не несе відповідальності за розміщені користувачами повідомлення. Відповідальність за дотримання прав інтелектуальної власності в межах розміщених на сайті курсів несуть викладачі цих курсів.
Адміністрація залишає за собою право на редагування або видалення коментарів.
Адміністрація може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила. Будь-яке копіювання та використання (повне або часткове) матеріалів курсів платформи «JMEDIA» дозволяється виключно з письмової згоди «JMEDIA».

На сайті заохочується:
Побажання та конструктивні пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
Активна участь в обговореннях на форумах курсів, допомога іншим студентам «JMEDIA».
Конструктивна та ввічлива дискусія на форумах курсів.

На сайті заборонено:
Використання сайту будь-яким способом, який може перешкодити нормальному функціонуванню сайту і його сервісів.
Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до вирішення військового конфлікту. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Розміщення матеріалів, які порушують авторське право. Якщо ви, як правовласник, вважаєте, що будь-які розміщені на сайті матеріали порушують ваше авторське право - будь ласка, зв'яжіться з нами. Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, викладачів, студентів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
Висловлювання, метою яких є навмисне провокація різкої реакції інших учасників ресурсу.

Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу (спам).